ZEYLAND  kendine ait lisanslı markaların Çocuk  Giyimi Koleksiyonunu  oluşturmasında, üretiminde ve dağıtımında uzmanlaşmıştır.
Zeynep Giyim ( ZEYLAND ), bebek ve çocuk giyim alanında 1970 yılından bugüne, fiyat ve kalite arasındaki doğru ilişkiye daima büyük önem göstererek üretim ortaklarını ve satış ağını dikkatlice seçmiş ve bundan sonra da seçmeye devam edecektir.
Zeynep Giyim kendi kuruluşu ZEYLAND mağazalarıyla yıllardır kalitesinden ödün vermeden, çizdiği yolda istikrarlı yürümekte, kaybolmayan dinamizmiyle, heyecanıyla, yenilik ve atılımlarına iç pazarda güçlenerek ve mağaza sayısını arttırarak devam etmeyi  hedeflemektedir.  Ekoteks 100 belgesi  standartlarına uygun çevre koruma koşulları çerçevesinde Zeynep Giyim San. Ve Tic. A.Ş olarak kendine ait lisanslı markaların 0-12 yaş arası bebek ve çocuk Giyimi Koleksiyonunun oluşturmuş ve bunların üretim ve dağıtımında uzmanlaşarak şu andaki konumuna yerleşmiştir.
Zeynep Giyim  kendi koleksiyonunu ve lisanlı olanları Türkiye’de 200’den fazla multi marka mağazalarda, kendisinin olan yaklaşık 2000 m2’lik 3 fabrika mağazasında ve 15 tek marka Zeyland mağazalarında dağıtmaktadır.
Türkiye'deki ana Merkezi Güneşli’dir. (Atatürk Hava Limanı’na 10 dakika uzaklıkta)
Zeynep Giyim 350 çalışanını 4 farklı bölümde istihdam etmektedir.
Tasarım, Ürün ve Üretim
Satış ve Pazarlama
İdari Bölüm
Kumaş Boyama ve Baskı
Üretim aşamaları İstanbul, Çorlu ve Maltepe’de kurulu kendine ait 3 fabrikasında yapılan tasarım, kumaş boyama ve baskıdır. Yıllık üretim kapasitesi nakış ve yıkama birimleri dahil yaklaşık 1 200 000  adet dokuma ve örme çocuk ürünüdür. Geride bırakılan 49 başarılı yıldır Zeynep Giyim ve tesisleri müşterilerine mümkün olan en düşük fiyatta en yüksek kaliteyi temin etmenin müşterek amacında entegre edilmiştir.